Tweety na temat @Lgdkozienice

Biuro Projektu

Godziny pracy biura:
pon. - piąt.
9.00 - 17.00

Adres: ul. Kopernika 8/17
26-900 Kozienice

Tel.: 793 864 252
(48) 366 18 99

E-mail: biuro@lgdkozienice.pl

środa, 10 sierpnia 2016

Zaproszenie na konferencję „Rola inkubatorów kuchennych i szlaków kulinarnych w urynkowieniu produktów lokalnych. Dni produktu lokalnego”

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu w partnerstwie z Województwem Świętokrzyskim i Gminą Dwikozy serdecznie zaprasza na konferencję pn. „Rola inkubatorów kuchennych i szlaków kulinarnych w urynkowieniu produktów lokalnych. Dni produktu lokalnego”, która odbędzie się w Sandomierzu w dniach 26 - 28 sierpnia 2016 r.

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń w zakresie tworzenia i funkcjonowania inkubatorów kuchennych/przetwórczych i ich roli we wprowadzaniu na rynek przetworzonych produktów lokalnych. Przedstawione zostaną również szlaki kulinarne jako element zachowania dziedzictwa kulinarnego i rozwoju turystyki.

Konferencji towarzyszy śniadanie i kiermasz produktów lokalnych na rynku Starego Miasta w Sandomierzu w dniu 28 sierpnia 2016 r. Podczas kiermaszu będzie można odwiedzić stoiska wystawców z produktami lokalnymi najwyższej jakości. Wśród produktów nie zabraknie tradycyjnych wypieków, smakowitych wędlin, regionalnych napitków, lodów własnej produkcji, miodów oraz wielu innych osobliwych smaków kojarzonych z produktem lokalnym. W czasie trwania kiermaszu odbędzie się „Przegląd produktów lokalnych”, który będzie niepowtarzalną okazją do wzbogacenia swojej wiedzy na temat produktów lokalnych, sposobów ich wytwarzania i tradycji jaka się z tym łączy.

Do udziału w konferencji zapraszamy:

  • - rolników, właścicieli gospodarstw agroturystycznych;
  • - przedstawicieli Lokalnych Grup Działania;
  • - przedstawicieli organizacji pozarządowych w tym KGW, organizacji turystycznych;
  • - przedsiębiorców/restauratorów;
  • - przedstawicieli samorządu terytorialnego;
  • - wszystkie osoby zainteresowane tematyką konferencji.

Udział w konferencji należy potwierdzić przesyłając formularz zgłoszeniowy w terminie do 19 sierpnia br. na adres wskazany w formularzu.

Południowe mazowsze

Południowe Mazowsze Dziedzictwo i Rozwój
Wszyscy Razem Warka Razem dla Radomki
Wspólny Trakt Na Piaskowcu
Gminy Nadpiliczne

Losowa fotografia

Partnerzy projektu

armsa mazovia minrol arimr